0
Кошик
0 грн

Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-зоомагазином https://torzoo.ua  надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-зоомагазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі зоотоварів, товарів та подарунків, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-зоомагазин Продавця.
1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом "усної угоди" та має належну юридичну силу.
1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-зоомагазину (або іншим способом) товару.
1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
"Інтернет-зоомагазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.
"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.
"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті https://torzoo.ua "Покупець" - фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті https://torzoo.ua
"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.
"Акцепт" - повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті https://torzoo.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов справжньої угоди.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення. 3.1.1. Замовлення приймаються через сайт https://torzoo.ua у робочий час Продавця.
3.1.2. Ми здійснюємо доставку до Одержувача Одесою кур'єром зоомагазину. Доставка по всіх містах України здійснюється службами перевезення, кур'єрами або сервісами згідно з тарифами перевізника.
3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі «Умови оплати та доставки» на сайті Продавця.
3.1.4. Продавець не надає послуги купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб на замовлення Покупця.
3.1.5. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може завадити виконанню замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.
3.2. Порядок оплати замовлення.
3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.
3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.
3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті https://torzoo.ua є чинними на момент здійснення замовлення.
3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не оплачене.
3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівковий розрахунок».
3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.
3.3. Умови доставки замовлення.
3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу.
3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від розташування Одержувача - в межах міста Одеси. За межами міста, термін виконання та доставки замовлення погоджується з адміністратором інтернет-зоомагазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару та його наявності, від непередбачених подій, що не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, пробки та ін.).
4.2. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.
4.3. Угода між Продавцем та Покупцем діє з моменту його укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.
5.2. Якщо у Продавця відсутні певні товари для оформлення замовлення з будь-яких причин (сезонність, відсутність потрібного сорту або кольору) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.
5.3. Заміна може бути проведена за попереднім погодженням з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.
5.4. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною повернення коштів або заміни замовлення.
5.5. Всі інформаційні матеріали представлені на сайті https://torzoo.ua У разі виникнення запитань у Покупця щодо властивостей та характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-зоомагазину за телефоном +38(097)790-00-11, або надіслати запит на сайт.
 

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Відповідно до правил компанії товари підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів після отримання товару.
6.2. Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши причину повернення кур'єру.                                                                                                           
6.3. Умови повернення та обміну товару вказані на сайті https://torzoo.ua
6.4. Покупець має право оформити листа з рекламацією за адресою електронної пошти.
6.5. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар у такому вигляді, в якому йому був доставлений (товар не був у вживанні, наявність ярлика, бирки, пломби, а також документа, що підтверджує факт покупки-товарний чек). br> 6.6. Продавець може відмовити у заміні чи компенсації вартості товару, у тому випадку, якщо є механічні пошкодження упаковки чи товару.
6.7. У разі відмови від товару Одержувачем, Покупець може отримати сплачені кошти за дане замовлення, підтверджуючи факт повернення товару.                                 
6.8. В інших випадках Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

7.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору на умовах Оферти.
7.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.
7.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.
7.4. Покупець погоджується та визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем та Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.
8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях, та для коректного їх виконання.    8.4.При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані із втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.
9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.
9.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.
9.4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті https://torzoo.ua
9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.
9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного законодавства.